De Tibetaanse Terrier
Onze Club
De Tibetaanse terrier
Puppy info
Fokkers info
Fotoalbum
Lezers vertellen
Shows
Show resultaten
Links
Gezondheid
KMSH Info
Downloads
Sponsors
 
 
 
 

BTTC Club Special 2017

 

Club Special met dubbel CAC

Keurmeester / Judge: Mvr. Heather Cox (IRE)

BOB

Araki the Favourite Won
De Bonte-Descamps Jan & Solange

Reuen / Dogs

Minor puppklas / minor puppy class
1. Vb. / Vp.Q'Karma for Tibettsi From Heaven's Earth / Bets Amanda
 
Jeugdklas / Youth class
1.U. / Ex. Best Junior Percival Du Comble de Bonheur / Kirsten Verhulst
2.U. / Ex. Quincy D'Gaba Skyel Ba / Truyers-Slangen Elly
3.U. / Ex. Aylari's Abhayan Ravi Lamleh / Koster  Thea
4.U. / Ex. Quicksilver Spirit of Happiness / van Bommel Bianca
U. / Ex. Pitou du Comble de Bonheur / De Groote Silke
Zg. / Vg.Qillian Sam D'Gaba Skyel Ba / Liebelt  Maika
Abs. / Afw.Layoli Dazzled by Smoke / Thomas  Lauren
 
Tussenklas / Intermediate class  
1.Zg. / Vg.Phénix Melanor Lamleh from Heaven's Earth / Van Beethoven Anne

 

Open klas / Open class

1. u / Ex. Res. CAC Incalux Perchance To Dream About Kutula / Stuchbury Claire
2.U. / Ex. Never Let You Go Spirit of Happiness / Peters-van Kol Karin
   
Kampioensklas / Champion class  
1.U. / Ex.CAC+BOB+BIS Ch.Araki the Favourite Won /De Bonte-Descamps Jan & Solange
2.U. / Ex. Kybo Kickboxer / Huub Bovendeerd
3.U. / Ex. Sumanshu Touch of Gold / Keulers Petra
4.U. / Ex. Wanted Nice Dog'S Fuzu Lamleh / De Wit Annick
 
Veteraanklas/ Veteran class  
1.U. / Ex. Hidalgo du Comble de Bonheur / Verhoeven Annemie
2.U. / Ex. Horkhang / Marckx Alexandra
   

Teven / Bitches

 
   
Minor puppyklas / Minor puppy Class  
1.Vb. / Vp. Best Minor Puppy Rangshi Utopia Yeshe / Menges-Mohr Gudrun
 
Puppyklas / Puppy class  

1.Vb. / Vp. Best Puppy Holland Got Talent Zippy / H. Bovendeerd

2.Vb. / Vp. Q' Margaux Du Comble De Bonheur / De Bonte-Descamps Jan & Solange
3.Vb. / Vp. Tibbetell's Bella af Nouga-Casper / Dubois-Thora Remy & Liesbet
 
Jeugdklas / Youth class  
1.U. / Ex. Colledge Some Gave All / Verreydt Monique
2.U. / Ex. Queen Lily of my Dreams D’Gaba Skyel Ba / Marleen De Winter
3.U. / Ex. Millington's Nala Es Mi Nombre / Dubois-Thora Remy & Liesbet
4.U. / Ex. Amogasidhi Preyasi / Goyvaerts Nancy
4.U. / Ex. Amogasidhi Preyasi / Goyvaerts Nancy
Zg. / Vg. Chambanya Born to be my Baby / Cholet-Delescaut Nicole
 
Tussenklas / Intermédiare  
1.U. / Ex.Young And Beautifull Zippy / Kruithof Annemieke
2.U. / Ex.Talisman Tibeta Beatrix Star / Huls Lene Lykke
3.U. / Ex.Punam Cha Zahra from Heaven's Earth / Van Beethoven Anne
   
Openklas / Open class  

1.U. / Ex.CAC+BOS Miss Moneypenny Zippy / H. Bovendeerd

Abs. / Afw.Khados Pick a Lilly / Keulers Petra
 
Fokkersklas / Breeder class  
1.U. / Ex. Om Devi Siddhidatri From Heaven'S Earth / Van Beethoven Anne
2.U. / Ex. Cun-Wa-Namba Neela / Dubois-Thora    Remy & Liesbet
 
Kampioensklas / Champion class  
1.U. / Ex. Res.CAC Sumanshu That's Amore / Keulers Petra
2.U. / Ex. Amogasidhi Nyima Gawa / Christel Nies
3.U. / Ex. Ti La Shu Walking to Happiness / van Bommel Bianca
 

Met dank aan onze sponsor
Opti Life


 
www.tibetanterrierclub.be
 Webdesign Marleen De Winter
 
©copyright Belgian Tibetan Terrier Club - All rights reserved - 2006-2018