BTTC
De Tibetaanse Terrier
Onze Club
De Tibetaanse terrier
Puppy info
Fokkers info
Fotoalbum
Lezers vertellen
Shows
Show resultaten
Links
Gezondheid
KMSH Info
Downloads
Sponsors
 
 
 
Indien u op de hoogte gehouden wil worden van onze aktiviteiten
en nieuwtjes vul uw E-mail adres in en u ontvangt onze nieuwsbrief
Inschrijven Uitschrijven
Hosting door YMLP.com
 
 

Het was leuk

Club Special met CAC v/d Belgian Tibetan Terrier Club 2009

Keurmeester / Judge: Mr Roger Vanhoenacker (B)

BOB
Farouk du Comble de Bonheur 
De Bonte-Descamps  Jan & Solange

Klik hier voor meer sfeerbeelden Sfeerbeelden van een lid

Reuen / Dogs

Babyklas / Baby class  

1. B / P  Beste Baby
Bo-Yi Spirit of Happiness
Hobmeier Ingrid

   
Puppyklas / Puppy class  
1. VB / VP Beste Puppy 
ItamPuti du Comble de Bonheur
Flipse Mijam
2. VB / VP.
Ishiro du Comble de Bonheur
Van der Heyden - Coen Gino & Liesbet
  
3. VB / VP.
Colledge Samsara Jina Taylor
Chabot - Verreydt Monique & Grew Kevin

4. VB / VP.
Ias D'Gaba Skyel Ba
Cruysberghs Carina

VB /VP.    Intochase D'Gaba Skyel Ba   /   Mira Vermeulen
   
Fokkersklas / Breeders class  
1. ZG. / VG.   
Cun-Wa-Nambo Harco
Dubois - Thora Remy & Liesbet
   
Kampioensklas / Champion class  
1. U. / Ex. CAC   BOB
Farouk du Comble de Bonheur 
De Bonte-Descamps  Jan & Solange
2. U. / Ex. Res. CAC
 
Ch. Pinrow Yoghiman
Christel Nies
 
Teven / Bitches  
   
Babyklas / Baby class  
1. VB / VP
Ibe du Comble de Bonheur
De Bonte-Descamps  Jan & Solange
2. VB / VP
Belluca Spirit of Hapiness
Quintin Ann
   
Puppyklas / Puppy class  
1. B / P   
Sumanshu Another One Bites the Dust
Joos Martine
 
Jeugdklas / Youth class  
1. U. / Ex.  Beste Jeugdhond
Kyangs Patin To Alilah
Janssens May & Peter
2. U. / Ex.
Waterley Style Statement
Janssens May
3. U. / Ex.
Cun-Wa-Nambo Hyta
Dubois - Thora Remy & Liesbet
4. Zg. / Vg.
Acira v. Ayrasans
D'Hondt - Bollen Veerle
V. / V.   Dharma-Yu du Clan de Lis   /   Anna Van Beethoven
 
Tussenklas / Intermédiare  
1. U / Ex.
Amogasiddhi Ghanta
Van Goey Micheline
2. U./ Ex.
Roenakee Raysha Sangmo
Van Bommel Bianca
3. Zg. / Vg.
Glin-ka D'Gaba Skyel Ba
 den Exter P.J.C.
Openklas / Open class  
1.U / Ex.
Kashi Ulterior Motive by Alilah
Janssens May & Pat Tempest
2. U / Ex.
Karamain Shantara
Claudia Neumann
3. Zg / Vg.
Alilah Jamilla
De Bonte-Descamps  Jan & Solange

4. G. / G. 
 
Gsaphira de la Vallée Céleste
Wastiels Patricia
   
Fokkersklas / Breeder class  
1. U. / Ex.  
Cun-Wa-Namba Henna
Dubois - Thora Remy & Liesbet
 
2. U. / Ex.
Ferhiye Samsara Jina
Chabot - Verreydt Monique
3. Zg. / Vg.
Esunayana D'Gaba Skyel Ba
Marleen De Winter  
 
Kampioensklas / Champion class

 

1. U. / Ex.   CAC  
Ch. Fleur du Comble de Bonheur
Edith De Staelen

 

2. U./Ex.
Ch. Amy du Comble de Bonheur
De Bonte-Descamps  Jan & Solange
3. U. / Ex. 
Ch.  Fanny du Comble de Bonheur
 Gino & Liesbeth Van der Heyden-Coen
4. U. / Ex.   
Ch. Pinrow Joy Amogasiddhi
Christel Nies  
   
Veteranenklas - Veteran Class  
1. U. / Ex.  Beste Veteraan 
Samsara Jina Tara
Chabot - Verreydt M.
2. U. / Ex.
Wizzkid Talk of the Town
Janssens May

3.U / Ex.
Zhinatha D'Gaba Skyel Ba
Marleen De Winter

 

 
www.tibetanterrierclub.be
 Webdesign Marleen De Winter
 
©copyright Belgian Tibetan Terrier Club - All rights reserved - 2006-201